o firmie

o firmie

 

Lider Nieruchomości – to firma działająca w oparciu o najwyższe standardy i przygotowanie zawodowe. Właścicielka posiada licencję zawodową nr 10404 i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jest członkiem Stowarzyszenia Pomorskich Pośredników Obrotu Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przedmiotem działalności firmy jest pośrednictwo przy zakupie, sprzedaży, najmie i wynajmie lokali mieszkalnych, domów, obiektów, działek oraz lokali użytkowych.

Lider Nieruchomości współpracuje z kancelariami notarialnymi, bankami udzielającymi kredyty hipoteczne, rzeczoznawcami, zarządcami, firmami budowlano-remontowymi oraz organizującymi przeprowadzki.

Fachowe doradztwo oraz umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów to podstawowe cele, jakie przyświecają w prowadzeniu biura. Pomoc w znalezieniu wymarzonego mieszkania, w którym klienci chcieliby żyć, kochać, wychowywać, pracować, uczyć się i wypoczywać jest nierozerwalnie związana ze spełnieniem oczekiwań, co do miejsca, usytuowania, metrażu i wyglądu przyszłego lokum.

U nas:

Lokal użytkowy wynajem Gdańsk

Pośrednik nieruchomości Gdynia

Mieszkania kupno sprzedaż Gdynia

Dnia 6.12.2011r. właścicielka biura Bogumiła Jułkowska wystąpiła w TVN CNBC w programie : Blajer mówi: Biznes. Poniżej przedstawiony jest link do odtworzenia tego nagrania. Zapraszamy do prezentacji.

http://www.tvncnbc.pl/10921871,37363,0,1,1,biznes-50,tvn_cnbc.html

 

pośrednik nieruchomości gdynia mieszkania kupno sprzedaż gdynia